Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy w Zespole Księgowości Funduszy Otwartych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PKO BP Finat Sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi agenta transferowego i usługi pomocnicze z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych, operacyjnych i infrastrukturalnych. Ponadto świadczy usługi outsourcingu kadr IT – bodyleasingu. (Agencja zatrudnienia numer certyfikatu 10968).

PKO BP Finat Sp. z o.o. poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne Zadania:

  • bieżąca ewidencja operacji finansowych oraz transakcji funduszu w księgach rachunkowych
  • preliminacja kosztów funduszu
  • wycena aktywów, aktywów netto oraz aktywów netto przypadających na jednostkę uczestnictwa
  • uzgadnianie wartości aktywów i ich wyceny z depozytariuszem w cyklu dziennym lub okresowym
  • badanie limitów inwestycyjnych i kosztowych funduszy
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • kontakt z depozytariuszem, zarządzającym, TFI

Oczekujemy:

  • doświadczenia przy wycenie aktywów netto funduszy inwestycyjnych otwartych,
  • wiedzy z zakresu instrumentów rynku kapitałowego
  • znajomości aktów prawnych mających wpływ na wycenę aktywów netto funduszy inwestycyjnych
  • praktyczna znajomości MS Excel
  • cech osobowościowych, takich jak: samodzielność i odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole, wysokie zdolności analityczne
  • wykształcenie: wyższe/licencjackie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych w tym: Pracowniczy Program Emerytalny, finansowanie karty Benefit.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującego oświadczenia:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez PKO BP Finat Sp. zo.o. z siedzibą przy ul. Grójeckiej 5  w Warszawie moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego  oraz  innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości przez PKO BP Finat Sp. zo.o.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:

- administratorem moich danych osobowych zebranych na podstawie niniejszej zgody jest PKO BP Finat Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Grójeckiej 5  w Warszawie,
- moje dane osobowe mogą zostać udostępnione PKO Bankowi Polskiemu SA i innym podmiotom z Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego* w celach rekrutacyjnych,
- mam prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.
*lista podmiotów znajduje się pod linkiem

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się