Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a

  • Płochocin (pow. warszawski zachodni), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma produkcyjna z Płochocina okolice Ożarowa Maz. (dogodny dojazd PKP) zatrudni samodzielną księgową lub księgowego na pół etatu.

Księgowy/a
Miejsce pracy: Płochocin (pow. warszawski zachodni)

Opis stanowiska:

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Dekretowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego – faktury zakupowe, faktury sprzedażowe, wyciągi bankowe, raporty kasowe, rozliczanie delegacji służbowych
  • Uzgadnianie sald rozrachunków z kontrahentami, wystawianie kompensat, wystawianie potwierdzeń sald i wyjaśnianie różnic
  • Wykonywanie zleconych czynności przy weryfikacji dokumentów dla celów przygotowania deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości firmy lub w biurze rachunkowym m.in. 1 rok
  • Skrupulatność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • Pogodne usposobienie i chęć do zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne od posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego

W aplikacji prosimy o określenie oczekiwanego miesięcznego wynagrodzenia brutto – aplikacje bez tej informacji nie będą rozpatrywane!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się