Ta oferta pracy jest nieaktualna od 326 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a

  • Płochocin (pow. warszawski zachodni), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma produkcyjna z Płochocina okolice Ożarowa Maz. (dogodny dojazd PKP) zatrudni samodzielną księgową lub księgowego na pół etatu.

    Księgowy/a
    Miejsce pracy: Płochocin (pow. warszawski zachodni)

    Opis stanowiska:

    • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
    • Dekretowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego – faktury zakupowe, faktury sprzedażowe, wyciągi bankowe, raporty kasowe, rozliczanie delegacji służbowych
    • Uzgadnianie sald rozrachunków z kontrahentami, wystawianie kompensat, wystawianie potwierdzeń sald i wyjaśnianie różnic
    • Wykonywanie zleconych czynności przy weryfikacji dokumentów dla celów przygotowania deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne
    • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
    • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości firmy lub w biurze rachunkowym m.in. 1 rok
    • Skrupulatność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań
    • Pogodne usposobienie i chęć do zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne od posiadanych kwalifikacji
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    W aplikacji prosimy o określenie oczekiwanego miesięcznego wynagrodzenia brutto – aplikacje bez tej informacji nie będą rozpatrywane!

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97.”