Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgarz - Sprzedawca

Edu-Książka Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;

  • Obsługę klientów zgodną ze standardami Spółki;

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy;

  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów;

  • Obsługę kasy fiskalnej;

  • Dbałość o porządek w księgarni.

Nasze wymagania

  • Masz chęć do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności;

  • Posiadasz min. średnie wykształcenie;

  • Potrafisz komunikować się w języku angielskim (komunikacja z klientami);

  • Charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista;

  • Dbasz o szczegóły, wykazujesz się inicjatywą i przykładasz do swojej pracy;

  • Umiesz odnaleźć się na samodzielnym stanowisku, ale i w pracy zespołowej;

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, szczególnie w branży księgarskiej.

Mile widziane

  • Znajomość innych języków obcych;

  • Prawo jazdy wraz z praktyczną umiejętnością prowadzenia.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z klientami polsko i obcojęzycznymi;

  • Stabilne zatrudnienie na cały etat w systemie jednozmianowym w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej;

  • Pracę w młodym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Edu-Książka Sp. z o.o.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku dystrybucji książek poszukuje doświadczonych Pracowników na stanowisko: KSIĘGARZ - SPRZEDAWCA.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.