Logo Pracuj.pl

Księgarz – Sprzedawca

Dressler Dublin Sp. z o.o.O firmie

  • Stalowa Wola
    Stalowa Wola, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • miła i profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami sieci,
  • przygotowywanie towaru do ekspozycji,
  • obsługa kasy fiskalnej oraz komputera,

Nasze wymagania

  • znajomość literatury,
  • chęć do rozwijania kompetencji,
  • łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami, otwartość, komunikatywność,
  • odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność,
  • pozytywne nastawienie, uśmiech, dobrea energia i ogromna chęć do pracy.

Mile widziane

  • znajomość technik sprzedaży,
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • doświadczenie w branży księgarskiej.

To oferujemy

  • umowę o pracę w niepełnym wymiarze etatu,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny model premiowania,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę w największej sieci księgarskiej w Polsce,
  • pracę z najlepszym w świecie produktem i z najlepszymi w świecie klientami,
  • szerokie możliwości rozwoju i ścieżki awansu,
  • podstawowe ubezpieczenie medyczne po okresie próbnym.

Dressler Dublin Sp. z o.o.

Firma Dressler Dublin Spółka z o.o. jest właścicielem sieci Księgarnie Świat Książki, czyli ponad 120 salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci. W każdej księgarni do nabycia są także artykuły papiernicze i tekstylne, zabawki, gry oraz zestawy kreatywne, a w wybranych – płyty muzyczne, w tym również winylowe oraz filmy.

Aktualne oferty pracodawcy
SK_PPL_04_2021

Księgarz – Sprzedawca, Stalowa Wola