Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa (Accountant)

Hampton by Hilton Łódź

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie księgowości hotelu oraz zapewnienie prawidłowego jej funkcjonowania (kontrola funkcjonowania systemu, szkolenie pracowników)

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych, deklaracji podatkowych

  • Ewidencja otrzymywanych faktur i bieżąca weryfikacja ich płatności

  • Dekretacja faktur i wprowadzanie ich do systemu

  • Zapewnienie zgodności z przepisami dotyczącymi podatków i rachunkowości finansowej

  • Weryfikacja prawdziwości zapisów w księgach rachunkowych, zgodności klasyfikacji z wymogami rachunkowości zarządczej

  • Sporządzanie wewnętrznych sprawozdań finansowych i zarządczych w hotelu

  • Kontrolowanie codziennych raportów finansowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowo-podatkowych

  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, GUS

  • Znajomość pakietu MS Office oraz programu Dynamics 365 mile widziana

  • Mile widziane osoby ze znajomością księgowości branży hotelarskiej

To oferujemy

  • Pracę w miłym zespole i w przyjaznej, atmosferze

  • Umowę o pracę i motywacyjny system premiowy

  • Specjalne stawki pracownicze dostępne na całym świecie we wszystkich hotelach sieci Hilton

Hampton by Hilton Łódź – to nowo powstający, nowoczesny hotel położony w samym sercu Łodzi przy ul. Piotrkowskiej, dysponujący 149 pokojami, 3 salami konferencyjnymi, fitness center oraz restauracją.

Hampton by Hilton to wielokrotnie nagradzana marka doceniana przez Gości za komfort, wysoką jakość zakwaterowania, konkurencyjne ceny oraz przyjazną obsługę.

Przewiń do profilu firmy