Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

Aquapharm Sp. z o.o. Sp. k.

  • Bezrzecze (pow. policki)

    Bezrzecze (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnych ksiąg handlowych spółki zgodnie z ustawą o rachunkowość

  • Bieżące opisywanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,

  • Kontrola i uzgadnianie kont księgowych,

  • Analiza, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji,

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych,

  • Bieżąca współpraca z instytucjami zewnętrznymi (banki, US, GUS),

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne firm

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku księgowej / księgowego

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości

  • Bardzo dobra znajomość programów księgowo - finansowych

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych w zakresie PIT, VAT, CIT,

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakietu MS Office w szczególności Excel)

  • Organizacja pracy własnej na wysokim poziomie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat

  • Umowę o pracę (składki ZUS i płatne urlopy)

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, poprzez liczne szkolenia branżowe

  • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00)

  • Długofalową współpracę oraz możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Apteki Centrum Zdrowia to dynamicznie rozwijająca się sieć aptek działająca w Polsce północno-zachodniej. Jesteśmy w TOP 3 na rynku aptek w województwie zachodniopomorskim. Nasze sukcesy i dynamiczny rozwój to zasługa profesjonalizmu i niekończącej się potrzeby edukacji naszych pracowników. Ich priorytetem jest fachowe doradztwo i pomoc naszym pacjentom. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z informacjami o nas: www.aptekacentrumzdrowia.pl