Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

KontrastO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów na potrzeby instytucji zewnętrznych (GUS, ZUS), urzędów i banków

  • Obsługa kont bankowych i nadzór nad płatnościami Spółki

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu

  • Dbałość o terminowe wykonywanie zleceń

  • Kompleksowe wykonywanie czynności i kontrola w zakresie faktur zakupu

  • Kontrola formalnoprawna, merytoryczna i rachunkowa wszystkich dowodów księgowych oraz innych dokumentów powodujących skutki finansowe

  • Współpraca podczas audytów finansowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2- letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w firmie transportowej

  • Wykształcenie wyższe (kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • Praktyczna znajomość przepisów z dziedziny prawa podatkowego oraz innych regulacji prawnych niezbędnych do funkcjonowania działu księgowego

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i otwartość na nowe zadania

  • Dobrej znajomości obsługi komputera, MS Office oraz systemów finansowo – księgowych

  • Wysoko rozwinięta umiejętność organizacji pracy własnej, zaangażowanie, inicjatywa, a także samodzielność i dokładność

  • Umiejętności analityczne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze