Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Eurowash Sp. z o.o. jest polskim producentem myjni bezdotykowych. Naszym klientom oferujemy kompleksową realizację inwestycji jaką jest budowa samoobsługowej myjni samochodowej od projektu przez budowę wiaty, profesjonalnych posadzek, montaż techniki myjącej po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska:

    • Weryfikowanie dokumentów pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym;
    • Terminowe wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego;
    • Dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi;
    • Rozliczanie rozrachunków;
    • Weryfikacja zapisów na kontach księgowych;
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
    • Rozliczanie produkcji;
    • Rozliczanie RMK;
    • Zarządzanie dokumentacją magazynową;
    • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych;
    • Udział w sporządzaniu raportów miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych;
    • Bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
    • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej;
    • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa z zakresu finansów i rachunkowości;
    • Znajomość rozliczania transakcji WNT, WDT, Eksport,
    • Dobra znajomość programu Subiekt, Rewizor potwierdzona praktyką
    • Zdolności analityczne, umiejętność podejmowania decyzji, dobra organizacja pracy własnej;
    • Staranność, dokładność, zaangażowanie w wykonywaną pracę.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eurowash Sp. z o.o. z siedzibą w Sobolewo zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Eurowash Sp. z o.o.  z siedzibą w Sobolewo ul. Szosa baranowicka 162 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom