Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 15.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku w dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Księgowa
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowe prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ksiąg rachunkowych obsługiwanych firm zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
    • Bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów,
    • Klasyfikacja CIT,PIT zgodnie z przepisami Ustawy o podatku dochodowym,
    • Klasyfikacja VAT zgodnie z przepisami Ustawy on podatku od towarów i usług.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy min 2 lata przy prowadzeniu pełnej księgowości handlowej, w spółce kapitałowej (Z O.O., S.A.),
    • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa rachunkowego/ podatkowego,
    • Umiejętność obsługi systemu Symfonia,
    • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
    • Samodzielność.

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznej rozwijającej się firmie,
    • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy,
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

                                   Administratorem Państwa danych osobowych jest:

    Keepe SP. Z.O.O.z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Piastowska 35, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5472152062.

    Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w celach kontaktowych. Dane osobowe są przetwarzanie na czas prowadzonego postępowania rekrutacyjnego, a następnie są archiwizowane. Mają Państwo prawo do wglądu, aktualizacji, sprostowania bądź usunięcia danych osobowych oraz złożenia skargi do organu nadzoru w razie sprzecznego z prawem ich przetwarzania.

    Więcej informacji na temat polityki ochrony danych osobowych w naszej Firmie

    mogą Państwo uzyskać pod adresem: www.keepe.pl/RODO