Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

EKOBENZ sp. z o.o. O firmie

  • Bogumiłów (pow. bełchatowski), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
Księgowa

Opis stanowiska

  1. Prowadzenie rejestrów VAT i uzgadnianie deklaracji VAT-7
  2. Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami dot. pełnej księgowości
  3. Współpraca w zakresie sporządzania i wysyłania deklaracji rozliczeniowych dla GUS, US itp.
  4. Prowadzenie rozliczeń z kontrahentami
  5. Współudział w sporządzaniu deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych itp

Wymagania:

  1. Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowa/-owy
  2. Ugruntowana wiedza i znajomość przepisów z zakresu księgowości i podatków
  3. Doświadczenie we wszystkich obszarach księgowości
  4. Biegła znajomość zagadnień płacowo - kadrowych
  5. Znajomości programu COMARCH OPTIMA
  6. Praktycznej znajomości pakietu MS Office
  7. Umiejętność pracy w zespole
  8. Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  2. Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  3. Miłą i przyjazną atmosferę w pracy;
  4. Wsparcie i pomoc osób przełożonych i zespołu;
  5. Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

Ogłoszenie archiwalne