Oferta pracy

Księgowa

Klient Pracuj.pl

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie faktur sprzedaży

  • samodzielne księgowanie faktur sprzedaży i zakupu,

  • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych

  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

  • księgowanie dokumentów dotyczących środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych,

  • analizowanie transakcji finansowych,

  • samodzielne sporządzanie deklaracji VAT.

  • uzgadnianie rozrachunków

  • uzgodnienie obrotów kont analitycznych i syntetycznych

  • wsparcie procesu dokonywania płatności

  • księgowanie i uzgadnianie wyciągów bankowych

  • udział w zamknięciu miesiąca, przygotowywanie zestawień księgowych i rozliczeń

  • współpraca z audytorami

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w rozliczaniu pełnej księgowości,

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości

  • preferowane wykształcenie wyższe

  • znajomość przepisów prawa podatkowego oraz rachunkowego, w szczególności przepisów i praktyk w obszarze podatku VAT, w tym JPK

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • samodzielność, rzetelność, terminowość, dokładność i odpowiedzialność, inicjatywa w działaniu

  • samodzielność, umiejętność pracy w zespole

  • kultura osobista, komunikatywność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • dobrą atmosferę współpracy