Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

BYDGOSKA FABRYKA NARZĘDZI BEFANA sp. z o.o.O firmie

  • Józefa Milcherta 11
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik

BYDGOSKA FABRYKA NARZĘDZI BEFANA sp. z o.o.

Józefa Milcherta 11

Bydgoszcz

Księgowa

Bydgoska Fabryka Narzędzi Befana poszukuje pracownika na stanowisko księgowej/księgowego.

Obowiązki:

  • Nadzór nad wszystkimi księgowymi, podatkowymi i finansowymi aspektami działalności spółki
  • Prowadzenie dokumentacji księgowej zgodnie z polityką firmy
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań
  • Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych jednostkowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi (US, GUS, banki i inne)
  • Odpowiedzialność za automatyzację i usprawnianie procesów księgowych
  • Wsparcie kierownictwa firmy w zakresie rozwiązań księgowych, finansowych i podatkowych
  • Zarządzanie zespołem księgowo-kadrowym

Wymagania:

  • 4 lata doświadczenia na stanowisku głównej księgowej w firmie produkcyjnej
  • Znajomość przepisów podatkowych i przepisów z dziedziny rachunkowości
  • Doświadczenie w skutecznym usprawnianiu i automatyzowaniu procesów księgowych
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Pro-biznesowe nastawienie i samodzielność
  • Znajomość gospodarki magazynowej w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania dla księgowości

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę
  • Jednozmianowy system pracy
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz zdobywania nowych doświadczeń.
  • Pensja do uzgodnienia podczas rozmowy

Ogłoszenie archiwalne