Logo Pracuj.pl

Księgowa

KONCEPTUM sp. z o.o.O firmie

  • Chełm, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

KONCEPTUM sp. z o.o.

Przemysłowa 26K

Chełm

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółek z o.o. i uproszczonej księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • Sporządzanie list płac i deklaracji ZUS;
  • Bieżąca obsługa klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (minimum 2 lata);
  • Chęć do nauki i rozwoju;
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy;

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

O nas

Spółka doradztwa podatkowego

Księgowa, Przemysłowa 26K, Chełm