Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa do działu tworzenia oprogramowania

Raks Sp. z o.o.

Kamionkowska 51

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie zmian prawnych mających wpływ na zakres funkcjonalny programu RAKS – moduł Finanse i Księgowość

  • współpraca z programistami przy tworzeniu nowych rozwiązań w programie RAKS

  • analizowanie potrzeb klientów oraz wsparcie obsługi bieżących zgłoszeń od użytkowników

  • udział w testach oprogramowania

Nasze wymagania

  • Pasujesz do nas, jeśli:

  • dobrze znasz zagadnienia finansowo-księgowe,

  • aktywnie śledzisz i analizujesz zmiany w przepisach,

  • masz dobry kontakt z ludźmi, lubisz z nimi pracować,

  • cechuje Cię samodzielność i gotowość do podejmowania decyzji,

  • masz min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowej w biurze rachunkowym.

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń firm w biurze rachunkowym (obszary: księga handlowa, KPiR, ryczałt),

  • znajomość systemu RAKS SQL (moduł FK),

  • znajomość innych programów finansowo-księgowych.

To oferujemy

  • wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i doświadczeniu,

  • możliwość dalszego doskonalenia umiejętności i rozwoju,

  • możliwość pracy zdalnej w elastycznych godzinach,

  • opiekę medyczną (indywidualnie lub dla rodziny), kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe,

  • pracę w zespole doskonałych analityków i programistów, a jednocześnie przyjaznych, otwartych i pomocnych kolegów i koleżanek,

  • trochę integracji i miło spędzonego wspólnie czasu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • Multisport

ZAPRASZAMY!

Prześlij swoje CV.

Informacje o firmie: www.raks.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapewniamy dyskrecję Kandydatom.

Pomagamy Klientom – dzięki wiedzy oraz doświadczeniu zdobytemu przez blisko 30 lat produkcji i sprzedaży oprogramowania do zarządzania firmą.

Stawiamy na dobrą atmosferę – osiąganie celów biznesowych i finansowych staje się dużo łatwiejsze w zespole zbudowanym na życzliwości i wzajemnym wsparciu.

Dbamy o wartości – o tym jak działamy i kim jesteśmy, decydują reprezentowane przez nas wartości, z wiedzą, zaangażowaniem, orientacją na klienta i współpracą na czele.

Zapewniamy bezpieczeństwo – przyjazną atmosferę i warunki do samorealizacji dla naszych pracowników opieramy o stabilność i pewność zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy