Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa ds. kadr i płac

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, akt osobowych oraz obsługa kadrowo-płacowa pracowników

  • naliczanie wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych z tytułu umów o pracę, w tym wynagrodzeń z tytułu praw autorskich, umów cywilnoprawnych

  • sporządzanie list płac

  • sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US, PPK, PFRON, GUS

  • naliczanie odpisu na ZFŚS, rozliczanie świadczeń ZFŚS

  • obsługa ubezpieczenia grupowego i programu PPK

  • monitorowanie terminów szkoleń BHP i badań lekarskich, okresów zatrudnienia

  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych oraz ich wdrażanie w zakresie realizowanych zadań

  • sporządzanie raportów, zestawień i analiz na wewnętrzne potrzeby spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, PDOF, PPK, ZFŚS, PFRON

  • znajomość programu Symfonia ERP Kadry i Płace, Płatnik

  • dokładność, terminowość, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy

  • wykonywanie pracy w siedzibie wydawnictwa

To oferujemy

  • pracę w renomowanym i stabilnym wydawnictwie

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii

  • liczne świadczenia pracownicze