Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa ds. rozliczania produkcji

Fabryka Okuć Kuczyński Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Nowina 14
    Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Fabryka Okuć Kuczyński Sp. z o.o. Sp. k.

Nowina 14

Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

Fabryka Okuć Kuczyński Sp. z o. o. Sp. k. producent metalowych elementów chromowanych dla branży meblowej zatrudni osobę na stanowisku:

Główne zadania:

  • Bieżące rozliczanie produkcji w systemie
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Nadzór nad zgodnością stanu magazynu produkcyjnego
  • Kompletowanie dokumentów i kontrola nad ich przepływem

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Praktyczna znajomość systemów ERP będzie mile widziana
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność, zdolności analityczne
  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
  • Prace w młodym dynamicznym zespole.
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne dla całej rodziny.
  • Dodatkową prywatną opiekę medyczną dla całej rodziny.

Szukasz pracy?

My szukamy właśnie Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu!

Ogłoszenie archiwalne