Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa ds. zobowiązań z językiem węgierskim

AESCULAP CHIFA SP. Z O.O.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur zakupu w systemie SAP,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z dostawcami,

  • analiza sald i zobowiązań,

  • stały kontakt mailowy i telefoniczny w języku węgierskim lub angielskim.

Nasze wymagania

Kompetencje zawodowe

• wykształcenie minimum średnie, preferowany kierunek ekonomiczny,

• dobra znajomość języka węgierskiego- warunek konieczny,

• mile widziana znajomość języka angielskiego,

• znajomość podstawowych zasad rachunkowości,

• znajomość programów MS Office,

• znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Kompetencje osobiste

• zdolność analitycznego myślenia,

• systematyczność, dokładność, terminowość,

• komunikatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

• zorientowanie na klienta.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie : umowa na pełen etat, początkowo na 3 miesięczny okres próbny, następnie na czas określony i nieokreślony

  • Dodatkowa płatna 15 minutowa przerwa (oprócz przerwy 15 minutowej zagwarantowanej prawem ).

  • Kompleksowe wdrożenie stanowiskowe

  • Szerokie możliwości rozwoju

  • Dodatkowe świadczenia socjalne na wakacje i święta, paczki dla dzieci od 2-giego do 14-stego roku życia, impreza Mikołajkowa dla dzieci. Dofinansowanie do organizowanych przez zakład wycieczek, do obiadów w zakładowej stołówce i kart Multisport. Pomoc socjalna w trudnych sytuacjach materialnych oraz zdrowotnych, pożyczki na cele mieszkaniowe i remontowe. Możliwość dołączenia do Ubezpieczenia grupowego PZU.

AESCULAP CHIFA SP. Z O.O.

Jesteś ważną częścią naszej przyszłości. My też chcemy być częścią Twojej przyszłości! B. Braun działa na rzecz ochrony i poprawy zdrowia ludzi na całym świecie. Wspierasz realizację tej wizji, dzielisz się specjalistyczną wiedzą i innowacjami, cenisz skuteczność i zrównoważony rozwój. To dlatego chcemy nadal rozwijać naszą firmę wspólnie z Tobą! Wspólnie przyczyniamy się do rozwoju opieki zdrowotnej na całym świecie, w oparciu o zaufanie, przejrzystość i wzajemny szacunek, z myślą o Twojej przyszłości. Na tym polega dzielenie się wiedzą.

Przewiń do profilu firmy