Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1377 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa Działu Zobowiązań z językiem niemieckim

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Księgowa Działu Zobowiązań
    z językiem niemieckim
    Nr ref.: KDZ/02/2015

    Miejsce pracy: Poznań

    Główne obowiązki:

    • Księgowanie i weryfikowanie faktur od dostawców
    • Wykonywanie regularnego księgowania i wykrywanie rozbieżności
    • Kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności dla dostawców
    • Monitorowanie poprawności danych finansowych zgodnie z procedurami firmy
    • Rozliczanie kont księgowych
    • Sporządzanie raportów
    • Wsparcie w procesie zamykania miesiąca

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Biegła znajomość języka niemieckiego oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Biegła znajomość MS Office, w szczególności Excel
    • Dobra organizacja pracy
    • Systematyczność

    Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Bogaty pakiet benefitów
    • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: [email protected] wpisując w temacie wiadomości numer referencyjny z ogłoszenia.

    Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na www.adecco.pl
    bottom