Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Complex Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Producent drewnianej architektury ogrodowej, elementów klejonych oraz więźby dachowej, z tradycją i doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje pracownika na stanowisko:

Księgowa

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie, weryfikacja pod względem formalnym i rachunkowym oraz wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego
  • księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych
  • uzgadnianie sald kont księgi głównej
  • wyjaśnianie ewentualnych niezgodności w dokumentach z kontrahentami

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowej, najlepiej w spółce produkcyjnej, prowadzącej pełną księgowość
  • wykształcenie min. średnie, mile widziany dyplom specjalizacji finanse i rachunkowość
  • dobra znajomość ustaw: o rachunkowości, o podatku dochodowym od osób prawnych i od osób fizycznych oraz o podatku od towarów i usług
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • znajomość systemu ERP (Comarch)
  • zdolność analitycznego myślenia, terminowość, rzetelność, odpowiedzialność

Dodatkowe atuty:

  • znajomość języków obcych, w szczególności języka angielskiego
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  (CV oraz listu motywacyjnego) klikając w przycisk APLIKUJ.

W tytule listu motywacyjnego prosimy dopisać numer referencyjny:  ZGK0702

Ogłoszenie archiwalne