Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ GDAŃSK sp. z o.o.

  • Sztutowska 16D
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Sztutowska 16D

Gdańsk

świadczy usługi transportu pasażerskiego osób w kraju i poza granicami kraju.

Księgowa

Opis stanowiska

  • dekretacja i księgowanie bieżących dokumentów Spółki – przede wszystkim w zakresie sprzedaży, wyciągów bankowych i raportów kasowych,
  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • kontrola oraz analiza kont księgowych i rozrachunkowych,
  • sporządzanie deklaracji i zestawień w zakresie podatku VAT,
  • sporządzanie potwierdzeń sald dla kontrahentów,
  • archiwizowanie dokumentów,
  • rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • wsparcie zespołu w wykonywaniu bieżącej pracy

Wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja pracy, sumienność,
  • mile widziana znajomość programu Enova.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • wsparcie w okresie wdrożenia i codziennej pracy.

Ogłoszenie archiwalne