Ta oferta pracy jest nieaktualna od 269 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 30.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wyser is the international company within Gi Group in charge of searching for and selecting specialized middle and senior management. We are present in Brasil, Bulgaria, China, Croatia, Montenegro, Czech Republic, Spain, India, Latvia, Poland, Portugal, Russia, Rumunia, Serbia, Turkey and Italy.

    Dla jednego z naszych Klientów, firmy działającej w branży logistycznej/transportowej, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

    Księgowa
    Workplace: Gdańsk, Gdynia, Sopot
    MW/KS/GDY

    Opis stanowiska:

    • Dekretacja oraz księgowanie dokumentów finansowo-księgowych,
    • Kontrola oraz  merytoryczna weryfikacja dokumentów księgowych,
    • Księgowanie wyciągów bankowych PLN i walutowych, raportów kasowych PLN i walutowych,
    • Prowadzenie kasy,
    • Analiza kont rozrachunkowych należności oraz zobowiązań, prowadzenie rozrachunków, kontakt z klientami,
    • Weryfikacja i przygotowanie płatności,
    • Księgowanie rozliczeń kosztów międzyokresowych,
    • Rozliczanie delegacji, zaliczek, itp.,
    • Ewidencja i rozliczanie umów leasingu finansowego,
    • Aktywne uczestnictwo podczas prac związanych z bilansem rocznym,
    • Przygotowanie sprawozdań do GUS,
    • Wystawianie faktur sprzedaży
    • Weryfikacja sald kont księgowych, w  tym również kont magazynowych.

    Wymagania:

    • Mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości,
    • Doświadczenie na stanowisku Księgowej/Księgowego
    • Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego
    • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
    • Mile widziana znajomość programu księgowego Comarch lub Symfonia
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie atutem
    • Samodzielność i analityczne myślenie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    I hereby give consent for my personal data contained in my CV to be processed by Wyser Sp. o.o. with its registered office in Katowice, ul. Sobieskiego 11 for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997(consolidated text: Journal of Laws 2014, item 1182 as amended) I also agree to share my personal data to other entities of the group Gi Group and potential employers for the purposes of the recruitment process. I have the right to access my data and correct them.