Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

Terramar Sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kontrola pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym dowodów sprzedaży wystawianych przez działy operacyjne: faktur VAT, faktur korygujących,

  • dekretacja i księgowanie faktur sprzedaży oraz faktur korygujących (usługi spedycyjne, transportowe),

  • przygotowywanie danych sprzedaży do deklaracji JPK_VAT,

  • bieżąca weryfikacja należności,

  • okresowe sprawdzanie i uzgadnianie z kontrahentami stanu należności i zobowiązań (potwierdzenia sald),

  • księgowanie walutowych wyciągów bankowych,

  • stałe zapoznawanie się ze zmianami w przepisach ustawy o VAT.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Księgowej/Księgowego

  • znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych (VAT) oraz ustawy o rachunkowości,

  • wykształcenie kierunkowe min. średnie,

  • rzetelne i terminowe wykonywanie obowiązków,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • współpraca ze wszystkimi działami firmy (umiejętność pracy z klientem wewnętrznym),

  • mile widziane:

  • znajomość branży spedycyjnej,

  • znajomość programu Asseco (Softlab),

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • duże możliwości rozwoju zawodowego - szkolenia branżowe i językowe,

  • pakiet medyczny,

  • kartę MultiSport,

  • pracę w zespole doświadczonych fachowców,

  • doskonałą atmosferę pracy.

O nas

Jesteśmy firmą o silnej pozycji w branży spedycyjno-logistycznej. Posiadamy biura w Gdyni, Gdańsku, Pruszkowie i Gliwicach oraz duże magazyny logistyczne na terenie Trójmiasta.

Od 30 lat dynamicznie rozwijamy się i obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: KSIĘGOWA.