Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa

Savino Del Bene Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista
Księgowa

Opis stanowiska:

  • kontrola oraz  merytoryczna weryfikacja dokumentów księgowych w ramach obowiązujących przepisów podatkowych,
  • wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych,
  • bieżąca analiza kont księgowych i kontrolowanie prawidłowości zapisów oraz sald,
  • udział w procedurze zamknięcia miesiąca oraz w sporządzaniu sprawozdań,
  • weryfikacja rejestrów VAT i rozliczanie podatku VAT,
  • sporządzanie oraz przygotowywanie raportów księgowych,
  • monitorowanie zmian zachodzących w przepisach prawa podatkowego oraz czynny udział przy ich wdrażaniu,
  • współpracę i komunikację z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ( mile widziane kierunkowe ),
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata w dziale księgowości w tym doświadczenie w zakresie rozliczeń podatkowych VAT,
  • dobra znajomość przepisów podatkowych,
  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word),
  • odpowiedzialne traktowanie powierzonych obowiązków, umiejętność pracy w zespole, skrupulatność, komunikatywność, samodzielność, rzetelność, terminowość, entuzjazm, dobre umiejętności analityczne.
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • pogodne usposobienie i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,
  • dodatkowe świadczenia płacowe i pozapłacowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne