Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa

Zakład Produkcji Form "Łabędy" Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Firma produkcyjna o stabilnej pozycji na rynku, poszukuje pracownika do działu księgowego.

Księgowa

Zadania:

  • weryfikowanie poprawności dokumentacji księgowej,
  • księgowanie i rozliczanie operacji bankowych i kasowych,
  • przygotowywanie płatności dla kontrahentów w systemie bankowości elektronicznej
  • księgowanie i dekretacja faktur kosztowych  krajowych i zagranicznych,
  • uzgadnianie sald rozrachunków z kontrahentami
  • kontrola rejestrów i przygotowanie danych do deklaracji VAT,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie - ekonomia, rachunkowość, finanse lub pokrewne,
  • doświadczenie zawodowe w księgowości,
  • znajomość przepisów prawa podatkowego i zasad księgowości w oparciu o ustawę o rachunkowości,
  • dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów F-K,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy,
  • motywacja do ciągłego doskonalenia,
  • mile widziana znajomość podstaw kadrowo-płacowych,
  • do składania aplikacji zachęcamy także osoby z niepełnosprawnością.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • samodzielność na stanowisku pracy,
  • dynamiczne, pełne wyzwań i możliwości środowisko pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • świadczenia z ZFŚS.

Jeśli oferta nasza zainteresowała Pana (Panią), prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Ogłoszenie archiwalne