Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa

Prime Cargo Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Goleniów, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Prime Cargo została założona w 1998 roku w Danii. Zespół pracowników Prime Cargo, opracowywał i zbierał doświadczenie w branży transportu, spedycji i logistyki od wczesnych lat 90-tych, co pozwoliło od początków istnienia zostać specjalistą w swojej branży. Pracownicy Prime Cargo zatrudnieni zarówno w europejskich, jak i azjatyckich oddziałach ściśle ze sobą współpracują, kooperując w dobrze zorganizowanej i zorientowanej na zadowolenie klienta atmosferze sukcesu.

Przez lata pracy firma wyspecjalizowała się w takich arenach działalności jak transport lotniczy, morski oraz lądowy, logistyce handlu internetowego, odprawach celnych, procesach magazynowych.

W 2014 roku Prime Cargo postanowiło poszerzyć swoje wpływy o oddział zlokalizowany w północno-zachodniej Polsce; w Łozienicy koło Szczecina.

Obecnie, dzięki wysoce rozwiniętemu technologicznie magazynowi oraz wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej, Prime Cargo Poland jest gotowe na nawet najbardziej skomplikowane wyzwania logistyczne, będąc świetnym zapleczem magazynowym, centrum logistycznym oraz dystrybucyjnym dla klientów z rozmaitych branż.

Jesteśmy firmą otwartą na innych, wspieramy stowarzyszenia, poradni, domy dziecka, inne instytucji, które potrzebują wsparcia.

Księgowa

Zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie poprawności, dekretowanie i księgowanie dokumentów.
  • Uzgadnianie sald kont księgi głównej / kont analitycznych.
  • Przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych.
  • Sporządzanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla GUS, NBP.
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych.
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów.
  • Monitorowanie obiegu dokumentów i archiwizacja.

Umiejętności:

  • Obsługa komputera na poziomie bardzo dobrym.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w tym języku.
  • Obsługa programów pakiet MS-Office: MS-Word, MS-Excel

Profil osoby:

  • Doświadczenie na stanowisku księgowej / księgowego, mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.
  • Znajomość zagadnień podatkowych VAT, CIT.
  • Doświadczenie w prowadzeniu ewidencji w księgach rachunkowych.
  • Preferowane wykształcenie wyższe, finanse i rachunkowość.
  • Predyspozycje: rzetelność, dokładność, terminowość.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne;
  • Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, zdobycie doświadczenia w firmie logistycznej;
  • Dofinansowanie posiłków;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony, karta sportowa);
  • Karty podarunkowe na święta;
  • Spotkania integracyjne;
  • Możliwość zaparkowania roweru, motocykla czy auta;
  • Firma daje również różne możliwości rozwoju, szkoleń, awansu.

Ogłoszenie archiwalne