Logo Pracuj.pl

Księgowa (K/M)

Mercedes-Benz Grupa WróbelO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mercedes-Benz Grupa Wróbel

Graniczna 4a

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie krajowych i zagranicznych faktur kosztowych/zakupowych
  • Ustalanie stanów magazynowych
  • Prowadzenie rozliczeń pracowniczych
  • Wprowadzanie przelewów do płatności
  • Bieżąca weryfikacja zapisów na kontach rozrachunkowych i rozliczeniowych
  • Udział w zamknięciu miesiąca
  • Współpraca z innych działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie rachunkowości, finansów, ekonomii
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w księgowości na pełnych księgach rachunkowych
  • Znajomość przepisów podatkowych w procesie księgowym
  • Umiejętność samodzielnego i analitycznego myślenia
  • Mile widziana znajomość programu księgowego Enova
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole
  • Dokładność, uczciwość, konsekwencja i zaangażowanie
  • Otwartość na zmiany
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodyscyplina i wysoka motywacja własna

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w projektach
  • Regularne szkolenie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • Przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Grupa Wróbel to ceniona marka rynku dealerskiego, uznana przez klientów i ekspertów, utytułowana w wielu prestiżowych konkursach. Każdego dnia rozwijamy się i zmieniamy, by w coraz doskonalszy sposób pomagać w zakupie i eksploatacji samochodów i jak najlepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb klienta. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i prowadzonymi inwestycjami, aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w swoich oddziałach marki Mercedes-Benz. Jeśli chcesz stać się częścią wyjątkowego zespołu, wyślij aplikację na stanowisko: Księgowa (K/M).

Aktualne oferty pracodawcy
Nr Ref.: K/WR/21/04

Księgowa (K/M), Graniczna 4a, Wrocław