Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa - Kadrowa

BOSS OF TOYS sp. z o.o.

6 5007 200 brutto / mies.

Poznańska 484

Koprki (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującą ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi

  • Bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych

  • Przygotowywanie przelewów bankowych

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Prowadzenie rozrachunków, uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami

  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

  • Rozliczanie wydatków pracowniczych i kart płatniczych

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej

  • Naliczanie wynagrodzeń

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT oraz innych wymaganych przepisami prawa

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi tj. US, ZUS,GUS, Banki

  • Współpraca z innymi działami w firmy, w zakresie niezbędnym do realizacji bieżących zadań przez Dział Księgowości

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowego/Kadrowego

  • Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego oraz prawa pracy

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie ekonomiczne lub wyższe o kierunku finanse lub pokrewne

  • Bardzo dobrze posługujesz się narzędziami MS Office (Outlook, Excel, Word, Power Point)

  • Posiadasz znajomość Systemu Księgowego Comarch ERP XL oraz Kadry i Płace OPTIMA

  • Wykazujesz samodzielność w działaniu

  • Wykazujesz zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Umiesz pracować w zespole i łatwo komunikujesz się z innymi

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Parking dla pracowników

  • Kawa / herbata

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

O nas

Firma Boss of Toys jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem zajmującym się handlem zabawkami i gadżetami dla dorosłych. Działa na rynku krajowym oraz zagranicznym, w Unii Europejskiej jak i w krajach ościennych. Z powodu dynamicznego rozwoju poszukuje osoby na stanowisko księgowej/kadrowej, która wesprze zespół swoja wiedzą i doświadczeniem oraz zaangażowaniem w rozwój naszej firmy.