Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa - Kadrowa / Księgowy - Kadrowy

Cermar Industry Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,

  • kontrola formalno-prawna, rachunkowa i merytoryczna dowodów księgowych w sposób zapewniający właściwy przebieg i ewidencję operacji gospodarczych i ochronę mienia będącego w posiadaniu firmy

  • sporządzanie raportów miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych,

  • analiza kosztów

  • odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE), oraz rocznych (PIT, ZUS. PFERON)

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (min.US, ZUS, GUS, banki),

  • przygotowanie zestawień, analiz, raportów i sprawozdań na potrzeby zarządu.

  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją personalną pracowników w zakresie umów, badań lekarskich, szkoleń, BHP, urlopów i zwolnień lekarskich,

  • wystawianie świadectw pracy, zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu,

  • rozliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac i analiz na potrzeby firmy

  • Kontrolowanie terminowości realizacji należności, wystawianie wezwań do zapłaty, dokonywanie kompensaty wzajemnych wierzytelności z kontrahentami, kompletowanie i przekazywanie dokumentów w celu dochodzenia roszczeń, ściąganie zasądzonych należności z tytułu dostaw i usług

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • umiejętność sporządzenia sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentów księgowych w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Pracę w przyjaznym profesjonalnym zespole

Praca w firmie z branży ogólnobudowlanej, budowy konstrukcji stalowych, offshore

Przewiń do profilu firmy