Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa - kadrowa

POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI

6 5007 500 brutto / mies.

ks. Józefa Poniatowskiego 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowo - płacowa pracowników (20 pracowników etatowych plus około 50 umów zleceń)

  • nadzór nad terminowością badań lekarskich oraz BHP;

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • przygotowywanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, świadectw pracy i zaświadczeń;

  • udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Pracy;

  • obliczanie wynagrodzeń z tytułu choroby, naliczanie świadczeń pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa płatnych ze środków ZUS;

  • przygotowywanie deklaracji ZUS i ich korekt oraz składanie za pośrednictwem systemu Płatnik;

  • sporządzanie deklaracji PIT, GUS, obsługa PPK, potrąceń komorniczych;

  • kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym oraz ich ewidencjonowanie w księgach;

  • prawidłowa kwalifikacja dokumentów zakupowych do właściwych rejestrów VAT;

  • kontrola terminowości oraz rozliczanie zaliczek pracowników i płatności kartami służbowymi oraz uzgadnianie rozrachunków;

  • wsparcie w rozliczeniu dotacji ze źródeł zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie min. średnie;

  • znajomość i obsługa programu Płatnik oraz Platformy Usług Elektronicznych PUE ZUS – warunek konieczny;

  • znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy, zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych;

  • podstawowa znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych (CIT,VAT);

  • doświadczenie w zakresie rozliczeń z ZUS, Urzędem Skarbowym;

  • dobra znajomość i biegła obsługa pakietu MS Office, szczególnie programu Excel;

  • znajomość programu Comarch Optima - mile widziana;

  • zdolność do logicznego i szybkiego myślenia;

  • umiejętność organizacji czasu pracy;

  • dokładność i skrupulatność;

  • inicjatywa w usprawnianiu i tworzeniu procesów w firmie;

  • komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • okres zatrudnienia: 3 miesiące okres próbny z intencją i możliwością przedłużenia na czas nieokreślony;

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia;

  • udział w szkoleniach tematycznych

  • informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

O nas

Dynamicznie rozwijające się Biuro Polskiego Związku Żeglarskiego poszukuje osoby do współpracy w Wydziale Finansowo - Księgowym PZŻ.