Oferta pracy

Księgowa/Kadrowa z językiem niemieckim

JN Partner Accounting Sp. Z o.o.O firmie

JN Partner Accounting Sp. Z o.o.

Mylna 32-34/36a

Poznań

Firma JN Partner Accounting Sp. Z o.o. należy do grupy LTC ALLIANCE, jednej z wiodących w Europie Środkowej firm konsultingowych w zakresie doradztwa prawnego i podatkowego.
Aktualnie do naszej rozwijającej się kancelarii obsługującej klientów krajowych i zagranicznych poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • procesowanie i księgowanie transakcji/ czasu pracy pracowników/urlopów/chorobowych
  • sporządzanie miesięcznych deklaracji VAT/ zamykanie listy płac
  • sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych/ deklaracji PIT
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w języku niemieckim
  • kontrola poprawności i kompletności danych w systemie
  • prowadzenie korespondencji z oddziałami w Niemczech
  • zadania w obrębie administracji księgowej lub kadrowej, przygotowywanie i kontrola dokumentów w języku niemieckim
  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego (minimum poziom B2)
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse, Księgowość, Ekonomia, Prawo)
  • doświadczenie w obszarze księgowości głównej i /lub rozliczeń kadrowych
  • znajomość prowadzenia księgowości według HGB
  • mile widziana znajomość programu DATEV
  • znajomość środowiska Windows i MS Office
  • gotowość do uczenia się
  • samodzielność i aktywna postawa w poszukiwaniu rozwiązań
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wstępne przeszkolenie do samodzielnej pracy
  • codzienny kontakt zawodowy w języku niemieckim
  • szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznym zespole i dobrej atmosferze
Jeśli chcesz pracować w małym, młodym i dynamicznym zespole, osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy