Księgowa

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 19.06.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 19.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutacja pracowników Anna Cichocka

    Obecnie dla firmy z branży leasingu pracowniczego poszukuję osoby na stanowisko księgowej.

    Księgowa

    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania:

    • wprowadzanie dokumentów księgowych
    • księgowanie zakupów i sprzedaży
    • rozliczanie zobowiązań
    • księgowanie wyciągów bankowych i rozliczanie ich
    • sporządzanie deklaracji PIT, CIT
    • naliczanie amortyzacji
    • ogólne prowadzenie ksiąg handlowych i KPiR
    • sprawozdania GUS
    • przygotowywanie bilansów i sprawozdań finansowych
    • uzgadnianie ksiąg

    Wymagania:

    • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości spółek prawa handlowego
    • dobra znajomość zasad rachunkowości oraz bieżących przepisów prawa podatkowego
    • umiejętność analizy dokumentów pod kątem zagrożeń podatkowych
    • dokładność, rzetelność i systematyczność
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • umiejętność współpracy w grupie

    Oferujemy:

    • współpracę w ramach umowy o pracę, pełen etat
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • pracę w firmie z przyjazną i nieformalną atmosferą pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia pracy
    • stałe godziny pracy – 8-16

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.