Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa

Echo Investment S.A.

  • aleja Solidarności 36, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

aleja Solidarności 36

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za ewidencję dokumentów księgowych.

  • Prawidłowe ujęcie operacji gospodarczych w księgach rachunkowych i rejestrach podatkowych.

  • Terminowe wystawianie, dekretowanie i rejestrację faktur sprzedaży, dokumentów zakupowych i innych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (mile widziana specjalizacja: rachunkowość i finanse).

  • 2-letnie doświadczenie w pracy w księgowości.

  • Znajomość ustawy o rachunkowości i VAT.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed.

  • Kafeterię benefitów, a w niej między innymi: Kartę Medicover sport, możliwość zakupienia ubezpieczenia na życie, karty podarunkowe do sklepów i wiele innych.

  • Dołączając do naszego zespołu otrzymasz umowę u pracę u lidera na polskim rynku deweloperskim.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Echo Investment jest jednym z największych polskich deweloperów, budującym w dwóch sektorach rynku nieruchomości, komercyjnym i mieszkaniowym. Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które tworzą mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu.

Przewiń do profilu firmy