Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

EFFECT GLASS S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja i księgowanie dokumentów;

  • bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych;

  • kontrola i uzgadnianie kont księgowych;

  • rozliczanie płatności i uzgadnianie sald;

  • przygotowywanie dokumentów do sporządzania deklaracji podatkowych (CIT, VAT);

  • czynne uczestnictwo w przygotowywaniu dokumentów do sprawozdań finansowych; statystycznych i innych raportów na potrzeby zarządu oraz banków.

Nasze wymagania

  • posiadacz wykształcenie wyższe z obszaru finansów/ rachunkowości;

  • masz doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych;

  • znasz w praktyce przepisy o rachunkowości i prawa podatkowego;

  • potrafisz sporządzać sprawozdania finansowych;

  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia;

  • bardzo dobrze znasz narzędzia informatyczne, w tym oprogramowanie MS Office;

  • umiesz pracować pod presją czasu;

  • jesteś osobą zdyscyplinowaną, umiejącą dotrzymać terminów.

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • korzystne ubezpieczenie grupowe,

  • paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci,

  • prezenty na urodziny pracowników,

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kim jesteśmy? Jesteśmy renomowanym producentem szyb zespolonych i szkła specjalnego. Działamy blisko 30 lat dostosowując się do wymagań rynkowych i koncentrując się na satysfakcji klientów. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne: w Kielcach i Wędkowach koło Tczewa. Dzięki kompetencjom, wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników wciąż się rozwijamy i realizujemy coraz bardziej ambitne cele.

Jeśli szukasz ciekawych wyzwań zawodowych i cenisz sobie pracę w dobrej atmosferze nie zwlekaj!

Przewiń do profilu firmy