Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

Amex Stationery Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów – sprzedaż, w tym WDT, koszty, WNT, raporty kasowe oraz wyciągi bankowe złotowe i walutowe, polecenia księgowania;

  • ewidencja magazynową towarów, produktów i materiałów;

  • ewidencja środków trwałych i WNiP;

  • ewidencja rozliczeń międzyokresowych;

  • prowadzenie rozrachunków;

  • rozliczanie delegacji;

  • współpraca z głównym księgowym przy sporządzaniu deklaracji VAT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane kierunkowe z zakresu rachunkowości;

  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości;

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości;

  • umiejętność obsługi MS Office, w szczególności Excela, mile widziane doświadczenie z programem księgowym klasy ERP (znajomość Simple.ERP będzie dodatkowym atutem);

  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

To oferujemy

  • Stabilne i przyjazne środowisko pracy,

  • Pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Miłą atmosferę pracy w nastawionym na współpracę zespole,

  • Miejsce parkingowe dla zmotoryzowanych,

  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej (nie wyłącznie),

  • Kurs języka angielskiego i dofinansowanie obiadów

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

Amex Stationery Sp. z o.o.

Na polskim rynku działamy od początku lat 80-tych ubiegłego stulecia. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży PBS pozwoliło nam osiągnąć pozycję rzetelnego i profesjonalnego importera, dystrybutora oraz producenta artykułów biurowych i szkolnych.

Jesteśmy domem najlepszych marek branży biurowo-szkolnej. Współpracują z nami najwięksi z całego świata, m.in. Faber-Castell, edding, tesa, Novus, Dahle czy Tarifold. Tworzymy też marki własne, w tym najważniejszą – MemoBe.

Naszym Partnerom zapewniamy profesjonalne wsparcie handlowo-marketingowe oraz kompleksową obsługę logistyczną, dzięki której towar jest dostarczany w dowolne miejsce w kraju, w czasie nie dłuższym niż 48h.

Od siedmiu lat współpracujemy z Zamkiem Królewskim na Wawelu i od ponad trzech z Muzeum Narodowym w Krakowie w ramach wspierania działań edukacyjno-oświatowych.

Przewiń do profilu firmy

W jaki sposób prowadzimy rekrutację?

  • Jeśli do nas pasujesz – zadzwonimy na krótką rozmowę

  • Wybrane osoby zaprosimy na spotkanie online na MS Teams

  • Ostatnim krokiem jest spotkanie u nas w biurze.