Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa

ZUE S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT, sprawozdań GUS,

  • księgowanie faktur sprzedaży i zakupu,

  • rozliczanie przelewów bankowych,

  • analizowanie i rozliczanie kont księgowych,

  • sprawdzanie poprawności otrzymanych dokumentów księgowych – weryfikacja merytoryczna, formalna i rachunkowa,

  • współpraca przy przygotowaniu sprawozdań finansowych zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, US) i audytorami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku księgowa / księgowy (preferowane w firmie budowlanej),

  • znajomość przepisów podatkowych,

  • biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w tym szczególnie MS Excel),

  • umiejętność ustalania priorytetów,

  • zdolności analityczne,

  • dobra organizacja pracy,

  • skrupulatność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole, zdolność do efektywnej pracy pod presją czasu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne

  • pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • szkolenia zawodowe

  • karta multisport