Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa księgi głównej - GL

FASC Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zlokalizowane w Gdyni Redłowo Centrum usług księgowych grupy kapitałowej
poszukuje
kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: miejsce pracy: Gdynia Redłowo

Kluczowe zadania na tym stanowisku to:

  • prowadzenie ksiąg zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • prowadzenie ksiąg podatkowych zgodnie z przepisami i ustawami o VAT, CIT i pozostałymi podatkowymi
  • księgowość środków trwałych
  • rozliczanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych i raportów (bilans, rozliczanie aktywów i pasywów, rachunek zysków i strat, cash flow)
  • przygotowanie i raportowanie sprawozdań finansowych, statutowych i zarządczych
  • raportowanie do GUS i NBP, współpraca z US, ZUS, UOŚ, bankami i firmami leasingowymi
  • rozliczenie kosztów produkcyjnych

Kluczowe umiejętności i doświadczenie:

  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości księgi głównej firmy produkcyjnej z pełnym rozliczeniem kosztów produkcji
  • doświadczenie w sporządzaniu rocznych i okresowych sprawozdań finansowych i raportów
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość systemu księgowego Enova365

Co oferujemy w ramach zatrudnienia:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością przejścia na umowę na czas nieokreślony
  • wdrożenie do pracy w dynamicznym i kompetentnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez FASC Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni."

Ogłoszenie archiwalne