Oferta pracy

Księgową / Księgowego

POLPENTEL SP Z O OO firmie

POLPENTEL SP Z O O

Ziołowa 1

Osielsko (pow. bydgoski)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego

  • Wprowadzanie faktur zakupu towarów do systemu magazynowego

  • Prowadzenie rozliczeń środków gotówkowych w firmie

  • Sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym i rachunkowym

  • Sporządzanie raportu kasowego

  • Wystawianie faktur sprzedażowych

  • Sporządzanie i księgowanie dokumentów prostych

  • Sporządzanie zestawień kosztów dla Zarządu

  • Kompletowanie, przechowywanie i archiwizacja dokumentów księgowych,

  • Sprawy kadrowe

  • Współpraca z biurem rachunkowym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Samodzielność w organizacji własnej pracy

  • Rzetelność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • Dobra organizacja czasu pracy i odpowiedzialność

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat w stabilnej firmie założonej w 1990 roku

  • Miejsce pracy Osielsko k/ Bydgoszczy

FIRMA POLPENTEL – OPERATOR LOGISTYCZNY JAPOŃSKIEGO PRODUCENTA ARTYKUŁÓW PIŚMIENNYCH PENTEL ZATRUDNI PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy