Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa / Księgowy (AP/AR/GL)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-02-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    iView Recruitment to agencja doradztwa personalnego, realizująca projekty badawcze i rekrutacyjne w obszarze poszukiwania specjalistów i managerów poszczególnych dziedzin.

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, będąca liderem w swojej branży, która w związku z nieustannym rozwojem poszukuje aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Uzgadnianie kont (w ramach jednego z działów: AP/AR/GL)
    • Aktywne uczestnictwo w zamknięciach miesięcznych, kwartalnych i rocznych
    • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
    • Współpraca z innymi działami
    • Przygotowywanie raportów finansowych
    • Dbałość o najwyższą jakoś procesów
    • Weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych

    Oczekiwania:

    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. bardzo dobrym
    • Doświadczenie na stanowisku księgowym (obszar AP/AR/GL)
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie
    • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
    • Znajomość systemu SAP – dodatkowy atut
    • Wiedza z obszaru środków trwałych, kontrolingu – dodatkowy atut
    • Komunikatywność, motywacja, zaangażowanie

    Oferujemy:

    konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, karty Multisport, ubezpieczenie grupowe itp.)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".