Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy AP z językiem szwedzkim

Geberit Service Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań związanych z księgowaniami, weryfikacją poprawności dokumentów w ramach procesów AP

  • raportowanie w ramach powierzonych obowiązków

  • usprawnianie istniejących procesów we współpracy z zespołem

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka szwedzkiego i języka angielskiego

  • wykształcenie wyższe, mile widziane Finanse i Rachunkowość lub kierunki ekonomiczne

  • doświadczenie w obszarze księgowości w wewnętrznych działach księgowych lub w środowisku SSC/BPO

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności znajomość aplikacji Excel

  • mile widziane doświadczenie w pracy w SAP

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • nastawienie na efektywną obsługę klienta

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Działem Personalnym.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

Grupa Geberit prowadzi działalność na całym świecie i jest europejskim liderem w branży produktów sanitarnych. Geberit utrzymuje silną pozycję na lokalnych rynkach w większości krajów europejskich, oferując wyjątkowe korzyści w zakresie systemów sanitarnych, rurowych i ceramiki łazienkowej. Produkcja jest prowadzona w 26 fabrykach. Siedziba główna firmy znajduje się w miejscowości Rapperswil-Jona w Szwajcarii. Zatrudniając około 12 000 pracowników w ponad 50 krajach, Grupa Geberit uzyskała w 2021 roku sprzedaż netto w wysokości 3,5 miliarda franków szwajcarskich. Akcje Geberit są notowane na giełdzie SIX Swiss Exchange i od 2012 roku wchodzą w skład SMI (Swiss Market Index).

Przewiń do profilu firmy