Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/ Księgowy

Mitsubishi Electric EuropeO firmie

Mitsubishi Electric Europe

Krakowska 48

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego jednostki (SAP ERP)

  • Kontrola i weryfikacja dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym

  • Weryfikacja i kontrolę zapisów na kontach księgowych (m.in. rozrachunki z dostawcami)

  • Rozliczanie i kontrola Rozliczeń Międzyokresowych Kosztów

  • Udział w procesach zamykania okresów sprawozdawczych (m. in. kalkulacja rezerw, Dokonywanie uzgodnień kont, współpraca z audytorami podczas przeglądów okresowych)

  • Obsługa bankowa w zakresie przyznanych uprawnień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe z obszaru finansów i rachunkowości policealne lub wyższe

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale księgowości (pełna księgowość)

  • Znajomość aktualnych przepisów podatkowych (w szczególności podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku od towarów i usług VAT)

  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej

  • Biegła znajomość programu Excel

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz troska o jakość danych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • Bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP ERP

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie kwartalne

  • Możliwość rozwoju ścieżką specjalistyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne