Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/Księgowy

Danwood S.A.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja, dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych, związanych z importem, exportem oraz nabyciem i dostawą w UE,

  • księgowanie dokumentów sprzedaży,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych,

  • uzgadnianie rejestrów VAT,

  • analiza rozrachunków,

  • przygotowywanie informacji do sprawozdań i analiz finansowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia),

  • doświadczenie zawodowe w pracy w księgowości,

  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego, w szczególności VAT, KUP, NKUP,

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • program rekomendacji pracowników