Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

GRUPA DORADCZA COMPERTUS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

GRUPA DORADCZA COMPERTUS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jerzego Waszyngtona 32

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych i kpir oraz kadrowo-płacowych w prowadzonych podmiotach

  • dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu komputerowego ENOVA,

  • sporządzanie deklaracji VAT,CIT, PIT i JPK,

  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,ZUS,GUS, itp.).

  • kontakt z klientami, wyjaśnianie bieżących wątpliwości ze strony klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • dobra znajomość zagadnień księgowych, podatkowych i kadrowo-płacowych

  • co najmniej dwa lata doświadczenia w pracy na stanowisku księgowym (doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę w zespole

  • umowę o pracę

  • duży stopień samodzielności i odpowiedzialności w realizacji zadań