Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

BIURO RACHUNKOWE "MIRJAN" MIROSŁAWA KAMIŃSKAO firmie

4 000–6 000
brutto / mies.
  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku samodzielnego księgowego posiadającego wiedzę z zakresu rachunkowości oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Nasze wymagania

  • prowadzenie KPiR
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • sporządzanie deklaracji VAT/CIT/PIT
  • sporządzanie list płac i deklaracji ZUS
  • sporządzanie deklaracji GUS
  • znajomość programów Wapro jako dodatkowy atut
  • mile widziana umiejętność przygotowywania sprawozdań finansowych

To oferujemy

  • pracę w doświadczonym zespole
  • szansę na dalszy rozwój i zdobywanie wiedzy
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • aktualne i nowoczesne technologie wspomagające pracę
  • karta Multisport
  • różnorodność wykonywanych obowiązków
  • wsparcie i przyjazną atmosferę

O nas

Stale rozwijające się Biuro Rachunkowe „MirJan” Mirosława Kamińska funkcjonuje w Białymstoku już od ponad 20 lat.

Zapewniamy usługi realizowane na najwyższym poziomie, dlatego każda sprawa naszych Klientów jest prowadzona dokładnie i rzetelnie. Nieustannie dbamy również o to, aby naszą ofertę współpracy tworzyły nie tylko standardowe działania, ale również te nieszablonowe.

Właścicielem biura rachunkowego jest Mirosława Kamińska, księgowa z ponad 30-letnim stażem pracy. Długoletnie doświadczenie w branży i nieustanne poszerzanie swojej wiedzy sprawia, że oferowane usługi są wysokiej jakości.

Księgowa / Księgowy, Białystok