Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

FBR "Mazur i Partnerzy" Spółka z o.o. Sp. k.O firmie

  • Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

FBR "Mazur i Partnerzy" Spółka z o.o. Sp. k.

Bagienna 1

Wygoda

Białystok

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zespole prowadzącym księgi rachunkowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • znajomość zasad ewidencji dokumentów,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych,
  • mile widziane doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu deklaracji podatkowych, raportów dla klientów,
  • systematyczność, sumienność, samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji,
  • dobra znajomość Microsoft Office i obsługi komputera,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego,
  • chęć szkolenia się i podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne szkolenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazna atmosfera,
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość pracy online;
  • współpracę z zespołem biegłych rewidentów i doradców podatkowych;
  • pracę zespołową i dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem w grupie młodych i ambitnych osób;
  • pakiet benefitów (m.in premia, świadczenia z ZFŚS, imprezy integracyjne).

O nas

Specjalizująca się w badaniu, weryfikacji i przeglądzie sprawozdań finansowych, prowadzeniu ksiąg rachunkowych i podatkowych, doradztwie podatkowo - księgowym, doradztwie w zakresie organizacji i informatyzacji rachunkowości, opracowywaniu zakładowych systemów rachunkowości, wycenie przedsiębiorstw, szkoleniami z zakresu rachunkowości i podatków oraz audytami wykorzystania środków unijnych

poszukuje kandydata na stanowisko: Księgowa / Księgowy

Księgowa / Księgowy, Bagienna 1, Wygoda, Białystok