Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

TI Poland Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedaży krajowych i zagranicznych

  • Ściąganie potwierdzeń WDT

  • Przygotowywanie deklaracji Intrastat

  • Prowadzenie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży

  • Przygotowywanie danych do deklaracji VAT

  • Księgowanie faktur zakupu

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu VAT

  • 2-letnie doświadczenie w Księgowości

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy

  • Pakiet socjalny

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku " Aplikuj"

TI Poland Sp. z o. o. należy do grupy TI Fluid Systems (dawniej TI Automotive) - światowego lidera w produkcji systemów paliwowych oraz układów przenoszenia cieczy w branży motoryzacyjnej. Obecnie posiada ponad 120 zakładów w 29 krajach i zatrudnia ponad 25 000 wykwalifikowanych pracowników, specjalistów i ekspertów w swojej branży.

W Polsce istniejemy ponad 20 lat i zatrudniamy blisko 2500 osób.

Przewiń do profilu firmy