Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa/Księgowy (branża TSL)

USS United Shipping Services Aktiebolag Sp. z o.o. Oddział w PolsceO firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma USS United Shipping Services Aktiebolag Sp. z o.o. oddział w Polsce, poszukuje osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • księgowanie dokumentów,
  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,
  • kontrola prawidłowości ujęcia transakcji w rejestrach VAT,
  • przygotowywanie przelewów bankowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • chęć do pracy i zdobywania nowej wiedzy,
  • zaangażowanie,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu podstawowym.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w dogodnej komunikacyjnie lokalizacji (przy SKM Gdynia Redłowo),
  • mozliwość skorzystania z oferty Multisport, pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego.

This job description may be reasonably changed and modified according to the employer’s discretion.

Ogłoszenie archiwalne