Księgowa / Księgowy

  • Brzeźno (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.10.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 22.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    STOLDREW jest cenionym producentem elementów z drewna.

    Profil produkcji firmy ukierunkowany jest głównie na elementy konstrukcyjne materacy i stelaży mebli tapicerowanych, o określonych, wysokich wymaganiach jakościowych, szczególnie w zakresie wytrzymałości mechanicznej oraz  trwałości.

    Firma STOLDREW sp. z o.o. nieustannie koncentruje się na dążeniu do osiągnięcia jak najwyższej jakości produktu oraz zadowolenia klienta.

    Miejsce pracy: Brzeźno (pow. poznański)

    Opis stanowiska:

    • dekretowanie i wprowadzanie danych z dokumentów źródłowych na konta ksiąg zgodnie z obowiązującym planem kont
    • uzgadnianie naliczonego podatku VAT
    • stała kontrola stanu rozrachunków na kontach zobowiązań
    • współpraca z kontrahentami w zakresie obsługi rozrachunków
    • przygotowanie raportów i zestawień księgowych
    • zadania z związane z zamykaniem miesiąca
    • obsługę elektronicznego obiegu dokumentów
    • archiwizacja dokumentów

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • samodzielność, inicjatywa, dokładność oraz systematyczność w wykonywaniu obowiązków
    • mile widziana znajomość programu Optima

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • wsparcie kompetentnego zespołu
    • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
    • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego
    • premie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.