Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

Zewnętrzny Dział Kadr Ando Sp. z o.o.O firmie

Zewnętrzny Dział Kadr Ando Sp. z o.o.

Fordońska 24

Bydgoszcz

Zewnętrzny Dział Kadr ANDO świadczący kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Dekretacja dokumentów
  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy
  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi
  • Przeprowadzanie klasyfikacji kosztów własnych i kosztów uzyskania przychodu
  • Przeprowadzenie bieżącej kontroli finansowo-księgowej

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości
  • Minimum rok doświadczenia zawodowe w obszarze księgowości
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • Znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Systematyczność i dokładność

Oferujemy:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę
  • Jasno określone warunki zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia nowej, zróżnicowanej wiedzy
  • Szkolenia
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę
  • Miłą atmosferę pracy
  • Rozwijającą pracę w jednych z bydgoskich biur rachunkowych
  • Stałą opiekę merytoryczną ze strony kadry kierowniczej

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV wraz z klauzulą, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

W dokumentach aplikacyjnych prosimy umieść klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przestawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem Danych jest Zewnętrzny Dział Kadr ANDO Sp. z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 24. Pana/Pani dane zbierane są wyłącznie na potrzeby tego procesu rekrutacyjnego. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz możliwość wprowadzania w nich zmian. Po zakończonej rekrutacji Pana/Pani dane zostają zniszczone.

W temacie wiadomości proszę wpisać:  Księgowa/Księgowy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy