Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

Russell Bedford Poland Sp. z o.o.

  • Królowej Jadwigi 18, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Królowej Jadwigi 18

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych naszych klientów,

  • przygotowywanie deklaracji/rozliczeń podatkowych,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych dla naszych klientów,

  • utrzymywanie dobrych relacji z obsługiwanymi klientami,

  • kontakty z organami podatkowymi oraz zakładem ubezpieczeń społecznych,

  • branie udziału w przygotowywaniu i wdrażaniu projektów podatkowych u naszych klientów, w tym głównie w projektach związanych z przekształceniami oraz ulgami związanymi z działalnością B+R.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnej/ego księgowej/ego,

  • znajomość przepisów prawa podatkowego z zakresu podatków dochodowych oraz podatku od towarów i usług, w tym przepisów regulujących transakcję z podmiotami zagranicznymi,

  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz umiejętność przygotowania zakładowego planu kont, w tym jego rozbudowania pod potrzeby wdrażania ulg związanych z działalnością B+R,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do ciągłej nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • znajomość obsługi programu Symfonia bądź Insert.

To oferujemy

  • formę zatrudnienia do uzgodnienia,

  • pracę w zgranym zespole wykwalifikowanych specjalistów,

  • pracę w nowoczesnym, prestiżowym biurze w centrum miasta,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • możliwość brania udziału w ciekawych projektach podatkowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Russell Bedford Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Grupa doradcza Russell Bedford jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających doradców podatkowych, księgowych, prawników, audytorów oraz doradców biznesowych.

W związku z dalszym rozwojem firmy do naszego oddziału w Bydgoszczy poszukujemy obecnie Księgowej / Księgowego.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie życiorysu za pomocą przycisku "Aplikuj"