Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

smartBusiness sp. z o. o.O firmie

4 000‐4 500 zł brutto / mies.
  • Grunwaldzka 4
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

smartBusiness sp. z o. o.

Grunwaldzka 4

Bydgoszcz

Jesteśmy nowoczesną firmą w której łączymy nowe technologie IT i finanse, tak aby ułatwiać ludziom codzienną pracę. Świadczymy usługi B2B na najwyższym poziomie. Mamy głęboko zakorzenioną kulturę pracy i wartości, dzięki czemu nasze środowisko jest nadzwyczaj przyjazne i motywujące do pracy! :)

TWOJE ZADANIA NA CO DZIEŃ:

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, NBP),
  • sprawdzanie dokumentów pod względem poprawności formalnej, merytorycznej, rachunkowej i podatkowej

CO JEST DLA NAS WAŻNE W TEJ ROLI:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej/księgowego,
  • bardzo dobra znajomości przepisów podatkowych oraz rachunkowych,
  • dobra znajomość programów finansowo-księgowych, mile widziana Enova 365,
  • komunikatywność i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność szybkiej nauki nowych systemów IT

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie w młodym, kompetentnym zespole,
  • Pracę w profesjonalnym środowisku w prężnie rozwijającej się firmie z branży nowych technologii IT i finansów,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zarówno zawodowego jak i osobistego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy